Uudised

Elva_kk_muster_Blogi
03.06.2020
elvaelamused

Tule korralda oma sünnipäev või muu üritus Baltikumi suurimas laskespordikeskuses!

Kas teadsid, et siinsamas Elva külje all asub Baltikumi suurim laskespordikeskus? Just, kuulsid õigesti! Tartumaa Tervisespordikeskuses asuvad lasketiirud on avatud kõigile huvilistele! Igaühel on võimalus kätt proovida ning oma tavalisele argipäevale grammike adrenaliini ja hasarti juurde lisada!

Loe lisaks
01.06.2020
elvaelamused

Tule koge ühte tõelist ajarännakut Pansion Hermannis!

Kas tunned, et tahaksid kogeda ühte tõelist ajarännakut? Sulle meeldivad ajaloohõngulised ehitised ning sooviksid ööbida tsaariaegses majas? Pansion Hermann on just selliseks puhkuseks ideaalne koht!

Loe lisaks
29.05.2020
elvaelamused

Sepa Talu ootab linnakärast eemale kosutavale puhkusele maale!

Kõik loomasõbrad ja loodusnautlejad, meil on midagi teile! Sepa Talu pererahvas ootab teid kogu perega linnakärast eemale kosutavale puhkusele maale! 

Loe lisaks
27.05.2020
elvaelamused

Järvemuuseum Akva:rium ootab külla!

Kas oled kalapüügihuviline, soovid uusi teadmisi ammutada või oled hoopiski põnevate elamuste jahil? Järvemuuseum Akva:rium ootab sind külla kogu perega!

Loe lisaks
25.05.2020
elvaelamused

Jõesuu Turismitalu kutsub madalvee ajal noodaveole!

Kas oled mõelnud, et sel aastal võiks proovida midagi uut? Või hoopiski unustatud vana? Vaata järele, missuguseid elamusi pakub Võrtsjärve ääres tegutsev Jõesuu Turismitalu!

Loe lisaks
22.05.2020
elvaelamused

Puhkus idüllilises männimetsas ootab Sind! Tule külasta Verevi Motelli!

Kui oled väsinud hallist argielust, soovid puhata ning ammutada uut energiat, siis oled leidnud endale just õige koha – Verevi Motelli!

Loe lisaks
21.05.2020
elvaelamused

Matkasellid, pange vaim valmis! Lõunaretked ootab teid seiklema!

Oled juba mõnda aega mõelnud, et võiks perega midagi põnevat ette võtta? Kuid samas takerdud, sest ei tea, kust alustada? Sel juhul tõttab appi kogemustega matkakorraldaja Lõunaretked!

Loe lisaks
20.05.2020
elvaelamused

Millega üllatab oma külalisi Võrtsjärve kaldal asuv puhkekeskus Vehendi Marienhof?

Otsid ideid, kuhu võiks põgeneda linnakära eest? Võrtsjärve kaldal paiknev puhkekeskus Vehendi Marienhof ootab kõiki retrofännidest suvitajaid!

Loe lisaks
19.05.2020
elvaelamused

Sääniku talu puhkekeskus ootab külla!

Esimesena tutvustame teile Sääniku talu puhkekeskust, mis asub otse Kavilda ürgoru serval. Sääniku talus tegutseb igapäevaselt lahke pererahvas, kes ootab sind looduse keskele mõnusat perepuhkust veetma, meeldejäävaid pulmi pidama või hoopiski teistsuguses võtmes koolitusi korraldama.

Loe lisaks
06.05.2020
Uudiskiri

Emadepäeva tähistamine ja maikuu sportlikud tegevused Elva puhkepiirkonnas

Maikuu uudiskirjas on meie fookuses liikumine ning aktiivne puhkus, et turgutada oma keha ja vaimu. Ning otseloomulikult on meie südames kõik emad ja vanaemad, sest juba sel pühapäeval tähistame emadepäeva!

Loe lisaks